Panel Kapı

Panel kapı, son zamanlarda pek çok ev ve iş yerinde tercih edilen kapıları ifade etmektedir. Ülkemizde bulunan ve ilk olarak seri üretimde yer alan en alışılmış kapılara örnek olarak gösterilebilen panel kapı hem modeli hem de eşsiz tasarımı ile günümüzde en fazla tercih edilen kapı türlerinden bir tanesidir. Pek çok kişinin diğer kapılardan ziyade panel kapıları tercih etmesinin çeşitli nedenleri vardır. Firma olarak günümüzün en çok tercih edilen kapı türleri arasında yer alan panel kapıları sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Siz de en kaliteli ve profesyonel panel kapılara sahip olmaka için bizimle iletişime geçebilir ve kusursuz panel kapılara kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Peki, panel kapıların özellikleri nelerdir? Bir panel kapıyı diğer kapı türlerinden ayıran özellikler nelerdir? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Panel Kapıların Özellikleri

İç kapı türlerinden bir tanesi olan panel kapıların en temel özelliği diğer kapılara göre statik lake özellikte olmasıdır. Bunun yanı sıra hafif bir yapıda olması ve seri üretim olarak üretilmesi panel kapıların özellikleri arasında yer almaktadır. Amerika kapı olarak da ifade edilen panel kapı,  pres mda kapıdır. Otel kilit kapılar olarak bilinen panel kapıların montajı ezber montajlar ile tamamen aynıdır. Lake cilalı ve ahşap malzemeden üretilmiş olan panel kapılar kişilerin istemesi durumunda zımparalanarak tekrar boyanıp cilalanabilmektedir. Bunun yanı sıra panel kapılar son derece ekonomik ve kaliteli kapılardır. Bu kapıların diğer kapılara göre daha ekonomik olması yoğun bir şekilde tercih edilmesinin en önemli nedenidir. Özellikle konutlarda, site blok bazlı evlerde amerika kapılar diğer yerlere göre daha fazla tercih edilebilmektedir. Panel kapılar birbirinden farklı renklerde ve modellerde kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Kişiler diledikleri renk ve modelde ki panel kapıları tercih ederek evlerini ve iş yerlerini kusursuz bir hale getirebilirler.

Panel Kapılarda En Kaliteli Ürünler

yukarıda da bahsedildiği gibi panel kapılar birbirinden farklı renk ve modellerde sunulmaktadır. Söz konusu ürünlerin en kaliteli ve profesyonel şekilde sunulması uzun ömürlü bir şekilde kapıları kullanmanızı sağlayacaktır. Bu noktada firmamız sizlere panel kapılar alanında en iyi ve kusursuz hizmeti sunuyoruz. Birbirinden şık ve farklı renklerde ki kapıları web sitemizden inceleyebilir ve kendiniz için en uygun olanı sipariş edebilirsiniz. Kapılarınız firmamızı tarafından evinize getirilerek montajı gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.