Laminat ve Lamine Parke İşleri

Laminat ve lamine parke işleri her yapı için ihtiyaç duyulan hizmet gurubu arasında yer alıyor. Ortamların yüzeyini daha estetik ve daha kullanışlı hale getirmek için de laminat ya da lamine parke yapıldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Yer yüzeyini kaplayan bu çalışmalarda hem uygulama hem de malzeme kalitesi oldukça büyük önem taşıyor. Aksi halde çabuk eskiyen ve kullanışlı olmayan parkelere sahip olursunuz. Eğer siz de profesyonel ve alanında uzman firma ve ekipler tarafından laminat ve lamine parke işleri konusunda hizmet almayı hedefliyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü Villa Tadilatı İzmir olarak geçmişe uzanan sektör tecrübemiz ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Hem malzemelerimizin birinci sınıf olması, hem de ekibimizde yer alan her takım arkadaşımızın kendi alanında işinin ehli olması hizmet kalitemizi doğrudan yükseltiyor. Hemen hizmet detayları hakkında bilgi almak ve randevu talebi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Laminat ve Lamine Parke Hizmeti

Profesyonel ve kaliteli laminat ve lamine parke işleri konusunda firmamızın uzmanlığına gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Öncelikle laminat parkeler MDF malzemeden oluşurken lamine parkeler ise tamamen doğal ağaç malzemelerinden oluşur. İkisi arasındaki farkları kısaca ele almak gerekirse de;

  • Lamine tamamen doğalken laminat yapay malzemeler de içerir.
  • Lamine sağlık açısından bir zarar içermezken laminat ne yazık ki sağlıklı değildir.
  • Lamine işleminde cila işlemi de yer alırken, laminat işleminde yer almaz.
  • Lamine daha uzun ömürlü kullanım deneyimi sunarken aynı durum laminat için geçerli değildir.
  • Lamine estetik ve şık bir hava sunarken, laminat suni bir hava yaratır.
  • Lamine tamamen organik iken laminat ise sunidir.

Lamine ve laminat arasındaki en temel farklar bunlardır. Elbette her ikisi için de bütçe oldukça önemlidir. Düşük bütçeli parkeler için laminat biraz daha kaliteli ve konforlu parkeler için ise lamine tercih edilebilir. Siz de bütçenize hitap eden parke türü konusunda bizden en kaliteli hizmeti almak için hemen iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Laminat ve Lamine Parke Hizmeti Fiyatları

Laminat ve lamine parke işleri için fiyat tekliflerimizi belirleyen bazı unsurlar bulunuyor. Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere her iki malzeme birbirinden hem uygulama hem de kalite açısından oldukça farklıdır. Bu detaylar olduğu gibi fiyat tekliflerimize de yansıyor. Siz de bütçenize hitap eden parke çalışmaları konusunda hizmet almayı istiyorsanız dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Fiyatlarımızda parke yapılacak alanın genel hacmi ve büyüklüğü de oldukça belirleyici oluyor. Bu nedenle telefon ile iletişime geçerek hizmete ilişkin doneleri tarafımıza aktarmanız halinde sizlere yardımcı olma fırsatı bulmamız mümkün olacaktır.